STRONA GŁÓWNA | O NAS | OFERTA | WARUNKI UCZESTNICTWA | MAPA STRONY | KONTAKT

Wyszukiwarka

kraj
rodzaj wyjazdu
cena
dojazd
miejsce wyjazdu
termin wyjazdu

O NAS

NASZA OFERTA
 


Odkryjemy dla Ciebie świat … powiedz nam czego oczekujesz,a my zaproponujemy Ci ofertę na miarę Twoich możliwości i marzeń; udzielimy wszelkich porad, zaopatrzymy w materiały niezbędne w podróży, podzielimy się własnymi doświadczeniami z pobytu w wielu krajach świata.


Typowy pakiet obejmuje zakwaterowanie i wyżywienie w hotelu, program zwiedzania lub ofertę programu fakultatywnego na miejscu, bilety lotnicze, transfery lotnisko-hotel-lotnisko, ubezpieczenie, opiekę rezydenta.


York Travel specjalizuje się w egzotycznych wycieczkach objazdowych na praktycznie wszystkich kontynentach świata; ma wszechstronną ofertę dla pragnących wypocząć w kraju lub w najdalszych zakątkach globu ;propozycje dla osób lubiących wypoczynek, lazurowe morze i plaże oraz dla tych szukających wyzwań i przygody; tych przedkładających nade wszystko komfort w ekskluzywnych hotelach ze spa & wellness lub podczas rejsu po oceanach i morzach świata do szukających przygód, wysiłku sportowego i szkoły przetrwania.

 

PRACOWNICY BIURA


Pracownicy York Travel uczynią wszystko co w ich mocy, aby Twój urlop był przyjemny i niezapomniany. Odpowiemy chętnie na wszystkie Twoje pytania , skontaktuj się z wybranym Oddziałem York Travel.

 


KRAKÓW


 Budynek główny i siedziba szkoły - róg ulicy Mackiewicza 12 i Bursztynowej 20 (Prądnik Biały) - duży bezpłatny parking oraz 2 płatne, vis a vis szkoła podstawowa, gimnazjum i przedszkole, centrum handlowe Mozart, Basen Clepardii; Dworek BiałoprądnickiWłaściciele firmy:


Stanisław Krupski
 • Politechnika Krakowska (Wydział Chemiczny)
 • Akademia Ekonomiczna, zarządzanie i marketing, studia podyplomowe
 • Politechnika Warszawska, zarządzanie i marketing, studia podyplomowe

Ewa Krupska - mgr filologii angielskiej UJ
 • sądowy tłumacz przysięgły
 • pilot wycieczek w Polsce i zagranicą 1973-80
 • pracownik informacji MHS w Krakowie 1973-80
 • od 1998 wyłączny przedstawiciel INTERVAC w Polsce
 • od 1993 roku agent wyjazdów do Anglii i USA
 • 1993-2000 opiekun grup edukacyjno – turystycznych do Anglii i Irlandii

Biuro Kraków: • mgr Agata Eychler – Kierownik – całościowy nadzór nad pracownikami administracyjnymi Kraków-Bochnia-Brzesko; sekretarz Intervac
 • Katarzyna Gąsowska – specjalista ds. turystyki, całościowy nadzór nad pracownikami biur Kraków-Bochnia-Brzesko
 • mgr Anna Wróbel – obsługa wyjazdów edukacyjnych do Anglii i USA; kontakt z klientem, umowy, płatności, współpraca z księgowością
 • mgr Kinga Więckiewicz – obsługa Intervac, zarządzanie systemem on-line, oferta, płatności, aktualizacja kont

BOCHNIA

 

ul. Wolnica 2
100 m od Rynku obok Kina i MDK
tel. 0 14 611 88 55
bochnia@york.edu.pl

Biuro Bochnia: • Katarzyna Słonczyńska - Studium Obsługi Ruchu Turystycznego

BRZESKO

 

ul. Kościuszki 10
50 m do Rynku, vis a vis Poczty Głównej
tel. 0 14 0663 14 55
brzesko@york.edu.pl

Biuro Brzesko: • mgr Magdalena Wroczewska-Kus

Z KIM WSPÓŁPRACUJEMY


York Travel współpracuje wyłącznie z doświadczonymi i uznanymi touroperatorami, stąd naszym klientom gwarantujemy najwyższą jakość usług. Biura podróży z jakimi współpracujemy posiadają gwarancję ubezpieczeniową oraz zezwolenie na organizację takich imprez jak: wypoczynek / wczasy w Polsce lub zagranicą, wypoczynek plus zwiedzanie, wycieczki objazdowe, czy wyprawy. Wybrani przez nas touroperatorzy są w większości członkami Polskiej Izby Turystyki. 


NASZE DOŚWIADCZENIA


York Travel działa w ramach York School of English www.york.edu.pl (rok założenia 1991) . Główna dewizą Yorku jest najwyższa jakość usług (znaki jakości www.pase.pl oraz www.quality-english.com ); dobra organizacja, skuteczność działania, rzetelność: York jest autoryzowanym centrum egzaminacyjnym City & Guilds i LCCI.

 


Działalność edukacyjna od zawsze przeplatała się u nas z turystyką. Od kilkunastu lat specjalizujemy się w wyjazdach edukacyjnych do uznanych szkół w Wielkiej Brytanii, Irlandii, USA, Kanadzie, Nowej Zelandii oraz na obozy językowe w Polsce (we współpracy z Yes Travel)

 


Od 1998 roku jesteśmy wyłącznym przedstawicielem Intervac International (rok założenia 1953) w Polsce: oferty wymiany domów i mieszkań na świecie znajdziesz na stronie międzynarodowej www.intervac.org natomiast porady i wskazówki na www.intervac.pl. Patrz Media o Intervac: http://www.intervac.pl/media.html

 
 


Turystykę w całym tego słowa znaczeniu znamy bardzo dobrze z własnych doświadczeń zawodowych oraz prywatnych : jako pilot Almaturu wycieczek objazdowych w Polsce i zagranicą, podczas wielu lat spędzonych w krajach anglojęzycznych: Wielkiej Brytanii, Irlandii i USA; około 20 wymian home exchange lub hospitality requested w ramach INTERVAC (nasz podróże- link do podstrony ) podczas urlopów i wypraw w wielu zakątkach świata praktycznie w większości krajów Europy, Ameryce Północnej i Południowej czy Afryce.

 


A przed nami? Planujemy w najbliższych kilku latach poznać jeszcze lepiej dla Państwa kraje Azji, Australii i Nowej Zelandii... ..]

Masz pytanie?
Nie znalazłeś oferty
dla siebie?
Napisz lub zadzwoń.
  biuro@yorktravel.pl  Kraków 012 415 14 44
  Bochnia 014 612 29 55
  Brzesko 014 663 07 55

Newsletter

Zarejestruj się aby otrzymywać nasz biuletyn informacyjny.

Strona w ciągłej akualizacji. Pełna oferta, informacje, katalogi w biurze York Travel w godzinach od 12 do 20