STRONA GŁÓWNA | O NAS | OFERTA | WARUNKI UCZESTNICTWA | MAPA STRONY | KONTAKT

Wyszukiwarka

kraj
rodzaj wyjazdu
cena
dojazd
miejsce wyjazdu
termin wyjazdu

OFERTA

Zaplanuj z nami już dzisiaj swoje wymarzone wakacje. Przygotujemy dla Ciebie ofertę na miarę Twoich zainteresowań i możliwości. Załatwisz wszystko w jednym miejscu w siedzibie YORK TRAVEL lub ON-LINE. Przedstawimy kompleksową ofertę dla Ciebie i twojej Rodzin, dokonamy rezerwacji, zakupimy bilety, przekażemy potrzebne materiały, katalogi i informacje, wykupimy niezbędne ubezpieczenia.

WYPOCZYNEK

Zapraszamy do zapoznania się z naszą bogatą ofertą dotyczącą miejsc i hoteli, które czekają właśnie na Ciebie! Z nami przyjemnie spędzisz najpiękniejszy czas w roku – urlop czy wakacje. Nasza oferta dotyczy wyjazdów indywidualnych w najatrakcyjniejsze miejsca wypoczynkowe na całym świecie z pobytem w wygodnych hotelach i możliwością wyboru wycieczek fakultatywnych. W naszej ofercie są praktycznie wszystkie warte odwiedzenia miejsca na świecie np. Kreta, Rodos, Lazurowe Wybrzeże, Sycylia, Costa Brava i Costa del Sol, Madera, Majorka, plaże Wysp Kanaryjskich i Tunezji, Meksyk, Kuba, Tajlandia, Brazylia i Wenezuela.

WYCIECZKI OBJADOWE

Poznaj naszą bogatą ofertę i odwiedź najciekawsze miejsca, miasta i kraje!

Oferta zawiera kilku i kilkunastodniowe wycieczki objazdowe oraz wyjazdy weekendowe, w czasie których zwiedzamy i poznajemy ciekawe miejsca, ich historię, zabytki i zwyczaje. Naszym klientom polecamy szczególnie Paryż i Zamki nad Loarą , Grecję – Klasyczną Helladę czy Antyczną Przygodę, Włochy- Pod Słońcem Toskanii lub Włoski Romans, Sycylia-Wyspa Niezwykła, Wycieczkę jak Marzenie do Chorwacji lub Zapach Wina i Lawendy, Turcję –Smak Orientu, Z Don Kichotem po Hiszpanii, Uroki Morza Śródziemnego, Krymskie Perełki, Skandynawię – Śladami Wikingów, Egipt Wzdłuż Nilu, Cesarskie Miasta Maroka, Kubę –Wyspę jak Wulkan Gorąca, Chiny – W Krainie Złotego Smoka, Baśniową Tajlandię i wiele innych ciekawych miejsc.

WYPOCZYNEK + ZWIEDZANIE

Poznaj niezwykłą ofertę, łączącą zwiedzanie z wypoczynkiem, która przeniesie Cię na nagrzane południowym słońcem plaże oraz dostarczy niezapomnianych wrażeń w trakcie odkrywania uroków świata. Z nami nie tylko odpoczniesz, ale i odwiedzisz ciekawe miejsca, zobaczysz najsłynniejsze zabytki, poznasz nowe smaki.... wszystko by choć na chwilę oderwać się od rzeczywistości.

WYPRAWY

Zapraszamy do zapoznania się z bogatą ofertą, która pozwoli Ci odkryć najdalsze zakątki świata, eksplorować nieznane kultury, zasmakować egzotyki, czy wejść tam, gdzie się na pozór nie da... Oferta dotyczy wycieczek objazdowych do dalekich miejsc na całym świecie i jest skierowana do klientów szukających nowych wrażeń i przygód!

Masz pytanie?
Nie znalazłeś oferty
dla siebie?
Napisz lub zadzwoń.
  biuro@yorktravel.pl  Kraków 012 415 14 44
  Bochnia 014 612 29 55
  Brzesko 014 663 07 55

Newsletter

Zarejestruj się aby otrzymywać nasz biuletyn informacyjny.

Strona w ciągłej akualizacji. Pełna oferta, informacje, katalogi w biurze York Travel w godzinach od 12 do 20